08/10/2021
Рішення сесії від 07.10.2021 № 165-12-ІХ «Про Прогноз бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки 10551000000 (код бюджету)»
У К Р А Ї Н А
КОЦЮБИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ ДЕВ’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
« 07 » жовтня 2021 року № 165-12-IХ селище Коцюбинське
Про Прогноз бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки
10551000000
(код бюджету)
Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини шостої статті 75¹ Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу, своєчасного та якісного процесу формування прогнозу бюджету на 2022-2024 роки, селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
- Затвердити Прогноз бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, що додається.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради, заступників селищного голови, фінансове управління та на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, цін.
Селищний голова Сергій ДАНІШ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням сесії Коцюбинської селищної ради |
|
від 07 жовтня 2021 року № 165-12-ІХ |
|
Прогноз
бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади
на 2022-2024роки
(код бюджету)
Прогноз бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022 - 2024 роки ґрунтується на вимогах статті 751 Бюджетного кодексу України та відповідає цілям та пріоритетам державної політики, схвалених Постановою Верховної Ради України «Про Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки» №1652-IX від 15.07.2021 р., встановлених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року, Національної економічної стратегії на період до 2030 року, Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки, інших прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку громади.
Протягом прогнозного періоду очікується продовження політики, спрямованої на ефективний розвиток економіки громади, зміцнення фінансової спроможності селищного бюджету, в частині збільшення доходів місцевих бюджетів, зокрема шляхом законодавчого унормування питань:
- зарахування частини податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів за місцем реєстрації місця проживання фізичної особи - платника податку відповідно до положень Указу Президента України від 29 квітня 2021 року № 180 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року "Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади";
- справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо відповідних об’єктів, не включених до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також переходу до оподаткування об’єктів нерухомого майна виходячи з його оціночної вартості;
- відновлення механізму індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення відповідно до реального індексу споживчих цін для цілей оподаткування платою за землю
- збереження стабільних джерел наповнення місцевих бюджетів, забезпечивши у разі зменшення таких джерел компенсацію відповідних втрат доходів місцевих бюджетів;
- недопущення передачі державою повноважень органам місцевого самоврядування без відповідного фінансового забезпечення;
- дотримання вимог частини третьої статті 97 Бюджетного кодексу України щодо розподілу між місцевими бюджетами міжбюджетних трансфертів, передбачених у проекті закону про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період;
- розмежування сфер відповідальності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади у зв’язку з децентралізацією влади і змінами адміністративно-територіального устрою, підвищення прозорості та результативності використання бюджетних ресурсів.
ІІ. Основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку
|
Урядом на засіданні Кабінету Міністрів України 31 травня 2021 року схвалено Бюджетну декларацію на 2022 - 2024 роки та затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 № 548 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2022 - 2024 роки». Для розрахунку показників прогнозу бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади використано основні макропоказники економічного і соціального розвитку України у 2020 - 2024 роках, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 № 586.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» базовим державним соціальним стандартом є прожитковий мінімум, встановлений законом, на основі якого визначаються державні соціальні гарантії та стандарти у сферах доходів населення, житлово- комунального, побутового, соціально-культурного обслуговування, охорони здоров’я та освіти.
Прогнозний прожитковий мінімум на 2022 - 2024 роки, врахований у показниках, становить:
|
2022 рік |
2023 рік |
2024 рік |
||||||
з січня |
з липня |
з грудня |
з січня |
з липня |
з грудня |
з січня |
з липня |
з грудня |
|
Прожитковий мінімум, грн: на одну особу |
2 393 |
2 508 |
2 589 |
2 589 |
2 713 |
2 778 |
2 778 |
2 911 |
2 972 |
для дітей віком до 6 років |
2 100 |
2 201 |
2 272 |
2 272 |
2 381 |
2 438 |
2 438 |
2 555 |
2 609 |
для дітей віком від 6 до 18 років |
2 618 |
2 744 |
2 833 |
2 833 |
2 969 |
3 040 |
3 040 |
3 186 |
3 253 |
для працездатних осіб |
2 481 |
2 600 |
2 684 |
2 684 |
2 813 |
2 880 |
2 880 |
3 018 |
3 082 |
для осіб, які втратили працездатність |
1 934 |
2 027 |
2 093 |
2 093 |
2 193 |
2 246 |
2 246 |
2 354 |
2 403 |
Під час формування видаткової частини на 2022 - 2024 роки враховано такі показники:
|
Мінімальна заробітна плата |
Посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки |
||
грн |
темпи приросту, % |
грн |
темпи приросту, % |
|
з 01 січня 2022 року |
6 500 |
|
2 893 |
|
з 01 жовтня 2022 року |
6 700 |
3,1 |
2 982 |
3,1 |
з 01 січня 2023 року |
7 176 |
7,1 |
3 193 |
7,1 |
з 01 січня 2024 року |
7 665 |
6,8 |
3 411 |
6,8 |
В основу прогнозу бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022 - 2024 роки покладено основні завдання соціально-економічного та культурного розвитку та основні напрями розвитку громади в межах наявного фінансового ресурсу, зокрема:
- забезпечення збалансованості та стійкості бюджету;
- забезпечення соціальних гарантій та соціального захисту населення;
- створення умов для якісного, комфортного та безпечного життя мешканців громади;
- розвиток територій в інтересах територіальної громади.
- ефективна діяльність медичної, освітньої та соціальної сфер;
- висока якість послуг в сферах культури, дозвілля, спорту;
- безпечна та комфортна дорожня мережа і супутня інфраструктура;
- ефективна діяльність житлово-комунального господарства;
- сучасна інфраструктура селища громади;
- розвинене підприємництво;
- висока інвестиційна привабливість громади;
- громада, безпечна для проживання і бізнесу;
- ефективна система місцевого управління.
ІІІ. Загальні показники бюджету
Показники прогнозу дохідної частини розроблені з урахуванням наступних особливостей, зокрема:
продовжено зарахування до загального фонду бюджетів ОТГ 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та 13,44% акцизного податку ввезеного на митну територію України пального – вагомого ресурсу для фінансування ряду соціальних програм та здійснення капітальних видатків (видатків бюджету розвитку);.
застосування ставок оподаткування, зокрема з основних податків;
зростання ВВП на рівні 4,6 %;
збільшення реальної середньомісячної заробітної плати працівників – на рівні 8,3 %;
рівень безробіття – 9,2 %;
Під час проведення оцінки дохідної частини прогнозу бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2020 рік, очікувані макропоказники Мінекономрозвитку на 2021 рік та прогнозні на 2022-2024 роки, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 671;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету станом на 01.07.2021 року.
Загальні показники, наведені у Прогнозі (додаток 1):
на 2022 рік:
доходи місцевого бюджету у сумі 138 648 594,00грн, у тому числі:
загального фонду 135 572 662,00грн,
спеціального фонду 3 075 932,00грн;
фінансування, загальний фонд -19214196,00грн;
видатки місцевого бюджету у сумі 138 648 594,00грн, у тому числі:
загального фонду 116 358 466,00грн,
спеціального фонду 22 290 128,00грн.
на 2023 рік:
доходи місцевого бюджету у сумі 154 278 080,00грн, у тому числі:
загального фонду – 150 900 495,00 грн,
спеціального фонду – 3 377 585,00 грн;
фінансування, загальний фонд -29 346 199,00грн;
видатки місцевого бюджету у сумі 154 278 080,00грн, у тому числі:
загального фонду – 121 554 296,00грн,
спеціального фонду – 32 723 784,00грн.
на 2024 рік:
доходи місцевого бюджету у сумі 170 757 646,00 грн, у тому числі:
загального фонду – 167 048 372,00грн,
спеціального фонду – 3 709 274,00грн;
фінансування, загальний фонд -34 276 484,00 грн;
видатки місцевого бюджету у сумі 170 757 646,00грн, у тому числі:
загального фонду – 132 771 888,00грн,
спеціального фонду – 37 985 758,00грн.
ІV. Показники доходів бюджету
Пріоритетні завдання, які необхідно здійснити в рамках реалізації бюджетної політики при наповненні бюджету громади:
- забезпечення дотримання принципів державної регуляторної політики, зокрема прозорості та врахування громадської думки, під час підготовки, прийняття і перегляду рішень про місцеві податки та збори;
- забезпечення проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, обов’язкового декларування доходів та сплати податків.
При середньостроковому плануванні на 2022- 2024 роки бюджету в дохідній частині враховувалися фактори впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до бюджету:
- ріст середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника;
- ріст фонду оплати праці працівників (штатних та нештатних), зайнятих економічною діяльністю;
- ріст мінімальної заробітної плати.
Прогноз доходів місцевого бюджету на 2022-2024 роки враховує стабільність податково-бюджетної системи, зростання надходжень до бюджету громади та підвищення життєвого рівня населення громади.
Пріоритетом податкової політики є забезпечення стабільності податкової політики, зокрема підвищення ефективності та полегшення податкового адміністрування з мінімізацією можливостей для зловживань.
Бюджетна політика буде спрямована на удосконалення інструментів бюджетного планування, зміцнення фінансової спроможності місцевого бюджету шляхом забезпечення надходжень до бюджету громади з урахуванням позитивної динаміки у порівнянні з попередніми роками, підвищення ефективності та результативності використання бюджетних ресурсів.
При формуванні дохідної частини місцевого бюджету були враховані фактичні надходження за 2020 рік, планові показники на 2021 рік та прогнозні показники на 2022-2024 роки.
Обсяг власних доходів загального фонду місцевого бюджету на 2022 рік розрахований у сумі 135 572 662 гривні, що на 26 375 830 гривень більше порівняно з планом 2021 року. До спеціального фонду у 2022 році прогнозується отримати 3 075 932 гривні.
Обсяг власних доходів загального фонду місцевого бюджету на 2023 рік розрахований у сумі 150 900 495 гривень, що на 15 372 833 гривні більше порівняно з 2022 роком. До спеціального фонду у 2023 році прогнозується отримати 3 377 585 гривень.
Обсяг власних доходів загального фонду місцевого бюджету на 2024 рік розрахований у сумі 167 048 372 гривні, що на 1 614 877 гривень більше порівняно з 2023 роком. До спеціального фонду у 2024 році прогнозується отримати 3 709 274 гривні.
Власні доходи загального фонду бюджету територіальної громади селища сформовані у відповідності зі ст. 64 Бюджетного кодексу за рахунок:
1) 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території громади, який визначений в обсязі: 2022 рік – 31 487 300 грн.; 2023 рік – 34 636 030 грн.; 2024 рік – 38 099 633 грн., що становить на рівні 45,4% від прогнозних показників власних доходів загального фонду 2022-2024 років. Прогноз надходжень податку на доходи фізичних осіб розрахований з урахуванням прогнозного обсягу фонду оплати праці найманих працівників та грошового забезпечення військовослужбовців, підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, рівня середньої заробітної плати, діючої ставки оподаткування доходів фізичних осіб, тощо.
2) податку на майно: 2022 рік – 6 735 000 грн.; 2023 рік – 7 408 500 грн.; 2024 рік – 8 149 350 грн., доля якого у власних надходженнях бюджету становить на рівні 9,1%, у тому числі:
• плата за землю 2022 рік – 3 833 230грн.; 2023 рік – 4 434 100 грн.; 2024 рік – 4 877 510грн.
• податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 2022 рік – 2 649 000 грн.; 2023 рік – 2 913 900 грн.; 2024 рік – 3 205 290грн.
3) єдиного податку: 2022 рік – 26 937 532грн.; 2023 рік – 29 631 345грн.; 2024 рік – 32 594 410 грн., доля у власних надходженнях бюджету дорівнює 3,9%.
Місцеві податки (плата за землю, податок на нерухоме майно, єдиний податок) – прогнозувалися з урахуванням діючих на території громади ставок податків, прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, індексів споживчих цін, тощо.
4) акцизного податку: 2022 рік – 4 202 000 грн.; 2023 рік – 4 622 200 грн.; 2024 рік – 5 084 420грн., доля у власних надходженнях бюджету на рівні 6% і складається з акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами (тютюн та алкоголь) та зарахування частини (13,44 відсотка) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджету громади з Державного бюджету;
5) інших надходжень: – 2022 рік – 104 100грн.; 2023 рік – 114 510 грн.; 2024 рік – 125961 грн. (доля на рівні 0,2%) (це плата за надання адміністративних послуг).
Доходи спеціального фонду бюджету територіальної громади прогнозуються в сумі за роками: 2022 рік – 3 075 932грн., 2023 рік – 3 377 585грн., 2024 рік – 3 709 274грн. та сформовані у відповідності зі ст. 69-1,71 Бюджетного кодексу.
Джерелами формування спеціального фонду є власні надходження бюджетних установ та цільовий фонд соціально-економічного розвитку селища Коцюбинського .
Індикативні показники доходів бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки наведено у додатку 2 до Прогнозу.
Бюджет Коцюбинської селищної територіальної громади визначено з урахуванням вимог ст. 72 Бюджетного кодексу України та наведено у додатку 3 до Прогнозу.
Прогнозом залучення джерел фінансування у 2022, 2023 та 2024 роках не передбачається, оскільки доходи та видатки збалансовані між собою, видатки на обслуговування місцевого боргу та місцевих гарантій не прогнозуються, оскільки запозичення до бюджету селищної територіальної громади та надання гарантій не плануються і на початок 2022 року боргові зобов’язання відсутні (додатки 4, 5 до Прогнозу не складались).
VI. Показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету
Прогнозні показники видатків місцевого бюджету на 2022-2024 роки розроблено на основі показників дохідної частини бюджету територіальної громади. В першу чергу в них враховані вимоги статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, на проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.
Першочергово також враховані обсяги видатків, необхідні для забезпечення стабільної роботи установ та закладів соціально – культурної сфери з урахуванням гендерного аналізу за окремими бюджетними програмами, надання встановлених власних соціальних гарантій для малозахищених категорій громадян, підтримку в належному стані об’єктів житлово – комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури громади, виконання місцевих програм в межах фінансових можливостей.
Граничні показники видатків та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів на 2022- 2024 роки наведено у додатку 6 до Прогнозу.
Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування на 2022- 2024 роки наведено у додатку 7 до Прогнозу.
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ
Пріоритетними завданнями селищної ради є належне фінансове забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування для здійснення ними повноважень, визначених Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про службу в органах місцевого самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами. У 2022 та 2023-2024 роках передбачається здійснити заходи щодо:
- забезпечення прозорості, відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування, подальший розвиток свободи слова і думки;
- впровадження сучасних інформаційних технологій в діяльності місцевого самоврядування;
- забезпечення повноцінного виконання повноважень Коцюбинської селищної ради згідно з чинним законодавством;
- вивчення та впровадження кращого досвіду в сфері розвитку місцевого самоврядування;
- активний розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань не від виборів до виборів, а повсякчас;
- формування ефективної системи управління;
- створення належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування власних і делегованих повноважень;
Усі заходи будуть плануватися та впроваджуватися з урахуванням найкращих стандартів та практик гендерної політики, антикорупційної політики, політик захисту навколишнього середовища та енергозбереження.
ОСВІТА
Пріоритетами розвитку галузі освіти на 2022-2024 роки визначено:
- запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”;
- оптимізація мережі навчальних закладів з урахуванням демографічних, економічних, соціальних перспектив розвитку громади, вимог сьогодення та потреб суспільства;
- підвищення рівня забезпеченості загальноосвітніх навчальних закладів сучасними засобами навчання та сучасними комп’ютерними комплексами;
- пошук та запровадження нових форм підтримки обдарованих дітей та талановитої молоді в системі позашкільної освіти;
- оновлення і модернізація матеріально-технічної бази закладів освіти;
- надання навчальним закладам більшої економічної самостійності, розширення переліку платних освітніх послуг з метою раціонального поєднання та ефективного використання бюджетних ресурсів;
- модернізація приміщень освітніх закладів;
- модернізація систем опалення освітніх закладів;
- побудова освітньої мережі у відповідності до наявних ресурсів;
- облаштування інклюзивно-ресурсних кімнат в закладах освіти;
- подальше створення умов для дітей з особливими освітніми потребами;
- створення інклюзивних класів, груп (за потреби).
ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини.
У 2022- 2024роках передбачається здійснити такі заходи:
- доступність медичної допомоги для пацієнтів;
- пропаганда та формування здорового способу життя;
- підвищення доступності та якості надання медичних послуг;
- забезпечення виконання програм, спрямованих на поліпшення показників здоров’я мешканців громади.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Пріоритетами розвитку галузі є ефективне управління бюджетними коштами, спрямованими на підтримку соціально вразливих верств населення, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та соціального захисту:
- утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;
- інформування населення про наявні соціальні послуги;
- попередження та протидія насильству в сім’ї;
- забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків;
- укріплення сім’ї;
- всебічне зміцнення правових, моральних та матеріальних засад сімейного життя, оптимізація їх соціального захисту, передусім тих, хто має дітей;
- забезпечення захищеності інвалідів, сімей з дітьми, інших незахищених верств населення.
КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО
Пріоритетами розвитку галузі на 2022-2024 роки є збереження, відтворення та примноження духовних та культурних здобутків українського народу, а саме:
- популяризація народної творчості та проведення культурно-мистецьких заходів;
- естетичне виховання громадян, передусім дітей та юнацтва;
- створення належних умов для розвитку аматорського мистецтва, самореалізація творчої молоді.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ
Пріоритетами розвитку галузі є всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації. У 2022-2024роках передбачається здійснити такі заходи:
- підвищення рівня залучення населення до занять фізичною культурою та масовим спортом, зміцнення здоров’я нації та запобігання захворюванням;
- удосконалення, модернізація та зміцнення матеріально-технічної бази;
- створення стимулів для здорового способу життя і здорових умов праці для занять фізичною культурою, спортом та активного відпочинку;
- сприяння розвитку видів спорту, удосконалення і поліпшення системи підготовки та участі спортсменів селища у змаганнях;
- проведення пропагандистської роботи з формування позитивного іміджу фізичного виховання, фізичної культури і спорту.
ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Пріоритетними завданнями реформування житлово-комунального господарства у прогнозному періоді буде підвищення якості надання послуг для всіх верст населення.
Прогнозом бюджету 2022-2024 роки передбачається спрямувати кошти на утримання в належному стані території громади шляхом надання якісних послуг з благоустрою громади.
Передбачається здійснити такі заходи:
- реалізація цільових програм у сфері житлово-комунального господарства;
- виконання заходів з енергозбереження;
- поліпшення технічного стану водопровідно-каналізаційної мережі, систем центрального теплопостачання.
ТРАНСПОРТ ТА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ДОРОЖНЄ ГОСПОДАРСТВО
Пріоритетами розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури у прогнозному періоді є поліпшення наявних об’єктів для потреб економічного розвитку й підвищення якості життя громадян.
Передбачається здійснити такі заходи:
- покращення стану безпеки дорожнього руху та мінімізація аварійних ситуацій.
Видатки селищного бюджету обраховані виходячи з діючої мережі бюджетних установ в Коцюбинській територіальній громаді, чинного законодавства та наявності джерел бюджетних ресурсів.
При плануванні видаткової частини основною метою було збереження соціальної спрямованості селищного бюджету в балансі з його інвестиційною складовою.
VII. Бюджет розвитку
Цілеспрямована діяльність Коцюбинської селищної ради направлена на вирішення найбільш актуальних проблем та запитів громади, підвищення інвестиційного іміджу громади, конкурентоспроможності, якості життя у громаді через ефективне використання ресурсів.
Показники бюджету розвитку наведено у додатку 9 до Прогнозу.
Індикативні прогнозні показники за бюджетними програмами, які забезпечують виконання інвестиційних проектів, наведено у додатку 10 до Прогнозу.
VIII. Взаємовідносини бюджету з іншими бюджетами
Бюджетним законодавством передбачено новації щодо підходів у перерозподілі повноважень і ресурсів на національному, регіональному та місцевому рівнях, підвищення фінансової самостійності місцевих бюджетів, зміцнення матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування. Впровадження нової моделі фінансового забезпечення місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин передбачає горизонтальне вирівнювання податкоспроможності територій залежно від рівня надходжень на одного жителя, що має на меті сприяти зацікавленості місцевих органів влади залучати додаткові надходження та розширяти наявну базу оподаткування. Таким чином, реалізація політики децентралізації повноважень і фінансів у середньостроковій перспективі має забезпечити місцеві бюджети власним фінансовим ресурсом у обсязі, достатньому для виконання власних самоврядних функцій, у першу чергу у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, реалізації інших місцевих програм соціально-економічного розвитку.
Показники міжбюджетних трансфертів на 2022-2024 роки доведено листом Департаменту фінансів Київської облдержадміністрації від 11.06.2021 №10-02-29/1048.
У сфері взаємовідносин державного та обласного бюджетів з бюджетом громади у середньостроковому періоді відповідно до положень Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями передбачається подальше реформування міжбюджетних відносин з метою забезпечення економічного зростання, підвищення рівня фінансової незалежності та видаткової автономності місцевих бюджетів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
У 2022 -2024 роках передбачається здійснити такі заходи:
- підтримка стійкого економічного та соціального розвитку Громади з урахуванням збалансування загальнодержавних і місцевих інтересів;
- зміцнення інвестиційної складової місцевих бюджетів шляхом розширення джерел формування бюджету розвитку та збільшення інвестиційних ресурсів місцевих бюджетів;
- узгодження пріоритетів та дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо розвитку Громади, зміцнення зв’язків з іншими громадами;
- запровадження середньострокового бюджетного планування та програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів;
- удосконалення механізму розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів;
- забезпечення принципу субсидіарності при визначенні міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами з урахуванням критеріїв повноти надання гарантованих послуг та наближення їх до безпосереднього споживача.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- фінансова забезпеченість делегованих повноважень та підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів;
- підвищення конкурентоспроможності, зростання інвестиційної привабливості;
- посилення ролі місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем соціально-економічного розвитку країни та регіонів;
- зменшення диспропорцій у рівні соціально-економічного розвитку регіонів.
Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів у розрізі їх видів та бюджетів наведено у додатку 11 до Прогнозу.
Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам у розрізі їх видів та бюджетів (державного та місцевих) наведено у додатку 12 до Прогнозу.
IX. Інші положення та показники прогнозу бюджету
Додатки до Прогнозу є його невід'ємною частиною.
Прогноз бюджету Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки підготовлено фінансовим управлінням Коцюбинської селищної ради.
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
Загальні показники бюджету |
|
|||||||
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
№ з/п |
Найменування показника |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Загальні показники надходжень |
|
|||||||
|
1. |
Доходи (з міжбюджетними трансфертами), у тому числі: |
35 919 855 |
112 410 377 |
138 648 594 |
154 278 080 |
170 757 646 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
33 090 497 |
109 196 832 |
135 572 662 |
150 900 495 |
167 048 372 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 829 358 |
3 213 545 |
3 075 932 |
3 377 585 |
3 709 274 |
|
|
|
2. |
Фінансування, у тому числі: |
0 |
-16 453 135 |
-19 214 196 |
-29 346 199 |
-34 276 484 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
-16 453 135 |
-19 214 196 |
-29 346 199 |
-34 276 484 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
3. |
Надання кредитів, у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
УСЬОГО за розділом І, у тому числі: |
35 919 855 |
95 957 242 |
119 434 398 |
124 931 881 |
136 481 162 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
33 090 497 |
92 743 697 |
116 358 466 |
121 554 296 |
132 771 888 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 829 358 |
3 213 545 |
3 075 932 |
3 377 585 |
3 709 274 |
|
|
|
ІІ. Загальні граничні показники видатків та надання кредитів |
|
|||||||
|
1. |
Видатки ( з міжбюджетними трансфертами), у тому числі: |
41 985 112 |
119 576 072 |
138 648 594 |
154 278 080 |
170 757 646 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
18 230 273 |
96 936 368 |
116 358 466 |
121 554 296 |
132 771 888 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
23 754 839 |
22 639 704 |
22 290 128 |
32 723 784 |
37 985 758 |
|
|
|
2. |
Надання кредитів, у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі: |
41 985 112 |
119 576 072 |
138 648 594 |
154 278 080 |
170 757 646 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
18 230 273 |
96 936 368 |
116 358 466 |
121 554 296 |
132 771 888 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
23 754 839 |
22 639 704 |
22 290 128 |
32 723 784 |
37 985 758 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
Показники доходів бюджету |
|
|||||||
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Доходи (без урахування міжбюджетних трансфертів) |
|
|||||||
|
X |
Загальний фонд, у тому числі: |
32 578 520 |
49 110 506 |
69 806 732 |
76 787 465 |
84 466 142 |
|
|
|
10000000 |
Податкові надходження |
32 374 166 |
49 008 476 |
69 361 832 |
76 298 075 |
83 927 813 |
|
|
|
11000000 |
Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості |
0 |
18 016 000 |
31 487 300 |
34 636 030 |
38 099 633 |
|
|
|
11010000 |
Податок та збір на доходи фізичних осіб |
0 |
18 016 000 |
31 487 300 |
34 636 030 |
38 099 633 |
|
|
|
14000000 |
Внутрішні податки на товари та послуги |
3 302 018 |
2 400 300 |
4 202 000 |
4 622 200 |
5 084 420 |
|
|
|
14020000 |
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) |
193 384 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
14030000 |
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) |
675 913 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
14040000 |
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів |
2 432 721 |
2 400 300 |
4 202 000 |
4 622 200 |
5 084 420 |
|
|
|
18000000 |
Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України |
29 072 148 |
28 592 176 |
33 672 532 |
37 039 845 |
40 743 760 |
|
|
|
18010000 |
Податок на майно |
5 341 073 |
5 398 900 |
6 735 000 |
7 408 500 |
8 149 350 |
|
|
|
18040000 |
Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року |
500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
18050000 |
Єдиний податок |
23 730 575 |
23 193 276 |
26 937 532 |
29 631 345 |
32 594 410 |
|
|
|
20000000 |
Неподаткові надходження |
204 354 |
102 030 |
444 900 |
489 390 |
538 329 |
|
|
|
21000000 |
Доходи від власності та підприємницької діяльності |
125 147 |
81 000 |
104 100 |
114 510 |
125 961 |
|
|
|
21080000 |
Інші надходження |
125 147 |
81 000 |
104 100 |
114 510 |
125 961 |
|
|
|
22000000 |
Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності |
18 324 |
21 030 |
340 800 |
374 880 |
412 368 |
|
|
|
22010000 |
Плата за надання адміністративних послуг |
18 276 |
20 980 |
330 800 |
363 880 |
400 268 |
|
|
|
22090000 |
Державне мито |
48 |
50 |
10 000 |
11 000 |
12 100 |
|
|
|
24000000 |
Інші неподаткові надходження |
60 883 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
24060000 |
Інші надходження |
60 883 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
Спеціальний фонд, у тому числі: |
2 829 358 |
3 213 545 |
3 075 932 |
3 377 585 |
3 709 274 |
|
|
|
10000000 |
Податкові надходження |
16 310 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
19000000 |
Інші податки та збори |
16 310 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
19010000 |
Екологічний податок |
16 310 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
20000000 |
Неподаткові надходження |
69 794 |
2 889 695 |
3 015 932 |
3 317 585 |
3 649 274 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
24000000 |
Інші неподаткові надходження |
18 157 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
24060000 |
Інші надходження |
153 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
24170000 |
Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту |
18 004 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
25000000 |
Власні надходження бюджетних установ |
51 637 |
2 889 695 |
3 015 932 |
3 317 585 |
3 649 274 |
|
|
|
25010000 |
Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством |
51 637 |
2 889 695 |
3 015 932 |
3 317 585 |
3 649 274 |
|
|
|
30000000 |
Доходи від операцій з капіталом |
2 680 505 |
263 850 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
33000000 |
Кошти від продажу землі і нематеріальних активів |
2 680 505 |
263 850 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
33010000 |
Кошти від продажу землі |
2 680 505 |
263 850 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
50000000 |
Цільові фонди |
62 749 |
60 000 |
60 000 |
60 000 |
60 000 |
|
|
|
50000000 |
Цільові фонди |
62 749 |
60 000 |
60 000 |
60 000 |
60 000 |
|
|
|
50110000 |
Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади |
62 749 |
60 000 |
60 000 |
60 000 |
60 000 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом I, у тому числі: |
35 407 878 |
52 324 051 |
72 882 664 |
80 165 050 |
88 175 416 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
32 578 520 |
49 110 506 |
69 806 732 |
76 787 465 |
84 466 142 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 829 358 |
3 213 545 |
3 075 932 |
3 377 585 |
3 709 274 |
|
|
|
ІI. Трансферти з державного бюджету |
|
|||||||
|
41020000 |
Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам |
0 |
22 570 100 |
26 699 400 |
31 503 900 |
37 193 100 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
22 570 100 |
26 699 400 |
31 503 900 |
37 193 100 |
|
|
|
41030000 |
Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам |
0 |
34 081 200 |
37 195 200 |
40 737 800 |
43 517 800 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
34 081 200 |
37 195 200 |
40 737 800 |
43 517 800 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом II, у тому числі: |
0 |
56 651 300 |
63 894 600 |
72 241 700 |
80 710 900 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
0 |
56 651 300 |
63 894 600 |
72 241 700 |
80 710 900 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
ІII. Трансферти з інших бюджетів |
|
|||||||
|
41040000 |
Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам |
0 |
3 001 400 |
1 496 000 |
1 496 000 |
1 496 000 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
3 001 400 |
1 496 000 |
1 496 000 |
1 496 000 |
|
|
|
41050000 |
Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам |
511 977 |
433 626 |
375 330 |
375 330 |
375 330 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
511 977 |
433 626 |
375 330 |
375 330 |
375 330 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом III, у тому числі: |
511 977 |
3 435 026 |
1 871 330 |
1 871 330 |
1 871 330 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
511 977 |
3 435 026 |
1 871 330 |
1 871 330 |
1 871 330 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
РАЗОМ за розділами I,II,III, у тому числі: |
35 919 855 |
112 410 377 |
138 648 594 |
154 278 080 |
170 757 646 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
33 090 497 |
109 196 832 |
135 572 662 |
150 900 495 |
167 048 372 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 829 358 |
3 213 545 |
3 075 932 |
3 377 585 |
3 709 274 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
Показники фінансування бюджету |
|
|||||||
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Фінансування за типом кредитора |
|
|||||||
|
200000 |
Внутрішнє фінансування |
0 |
-16 453 135 |
-19 214 196 |
-29 346 199 |
-34 276 484 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
-16 453 135 |
-19 214 196 |
-29 346 199 |
-34 276 484 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом I, у тому числі: |
0 |
-16 453 135 |
-19 214 196 |
-29 346 199 |
-34 276 484 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
0 |
-16 453 135 |
-19 214 196 |
-29 346 199 |
-34 276 484 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
ІI. Фінансування за типом боргового зобов'язання |
|
|||||||
|
600000 |
Фінансування за активними операціями |
0 |
16 453 135 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
16 453 135 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом II, у тому числі: |
0 |
16 453 135 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
16 453 135 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
Граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів |
|
|||||||
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код відомчої класифікації |
Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
01 |
Коцюбинська селищна рада, у тому числі: |
41 985 112 |
54 254 219 |
60 700 295 |
69 435 684 |
78 522 382 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
18 230 273 |
36 992 210 |
41 426 099 |
40 029 485 |
44 185 898 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
23 754 839 |
17 262 009 |
19 274 196 |
29 406 199 |
34 336 484 |
|
|
|
06 |
Управління освіти,культури, молоді,спорту та туризму Коцюбинської селищної ради, у тому числі: |
0 |
58 205 167 |
75 719 458 |
82 390 671 |
89 538 367 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
54 932 612 |
72 703 526 |
79 073 086 |
85 889 093 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
3 272 555 |
3 015 932 |
3 317 585 |
3 649 274 |
|
|
|
37 |
Фінансове управління Коцюбинської селищної ради, у тому числі: |
0 |
7 116 686 |
2 228 841 |
2 451 725 |
2 696 897 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
5 011 546 |
2 228 841 |
2 451 725 |
2 696 897 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
2 105 140 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
УСЬОГО, у тому числі: |
41 985 112 |
119 576 072 |
138 648 594 |
154 278 080 |
170 757 646 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
18 230 273 |
96 936 368 |
116 358 466 |
121 554 296 |
132 771 888 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
23 754 839 |
22 639 704 |
22 290 128 |
32 723 784 |
37 985 758 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету |
|
|||||||
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
0100 |
Державне управління, у тому числі: |
7 912 415 |
25 423 856 |
25 441 288 |
27 457 422 |
30 185 162 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
7 865 795 |
22 955 106 |
25 441 288 |
27 457 422 |
30 185 162 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
46 620 |
2 468 750 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
1000 |
Освіта, у тому числі: |
297 536 |
59 843 672 |
68 267 447 |
74 884 499 |
81 327 310 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
56 829 977 |
65 251 515 |
71 566 914 |
77 678 036 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
297 536 |
3 013 695 |
3 015 932 |
3 317 585 |
3 649 274 |
|
|
|
2000 |
Охорона здоров’я, у тому числі: |
7 499 |
1 385 300 |
7 556 704 |
5 012 374 |
5 513 612 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
1 385 300 |
4 556 704 |
5 012 374 |
5 513 612 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
7 499 |
0 |
3 000 000 |
0 |
0 |
|
|
|
3000 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення, у тому числі: |
3 564 860 |
4 136 236 |
9 349 830 |
4 747 280 |
5 371 475 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
3 564 860 |
4 136 236 |
9 349 830 |
4 747 280 |
5 371 475 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
4000 |
Культура i мистецтво, у тому числі: |
418 784 |
3 286 777 |
3 861 722 |
4 245 306 |
4 677 305 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
367 434 |
3 027 357 |
3 861 722 |
4 245 306 |
4 677 305 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
51 350 |
259 420 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
5000 |
Фiзична культура i спорт, у тому числі: |
0 |
985 780 |
1 803 607 |
1 823 510 |
1 970 860 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
985 780 |
1 803 607 |
1 823 510 |
1 970 860 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
6000 |
Житлово-комунальне господарство, у тому числі: |
6 085 584 |
3 286 751 |
4 276 900 |
4 704 590 |
5 180 538 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
4 296 621 |
3 213 751 |
4 276 900 |
4 704 590 |
5 180 538 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
1 788 963 |
73 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
7000 |
Економічна діяльність, у тому числі: |
22 411 081 |
16 347 130 |
18 091 096 |
31 403 099 |
36 531 384 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
1 451 428 |
1 571 531 |
1 816 900 |
1 996 900 |
2 194 900 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
20 959 653 |
14 775 599 |
16 274 196 |
29 406 199 |
34 336 484 |
|
|
|
8000 |
Інша діяльність, у тому числі: |
74 400 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
74 400 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9000 |
Міжбюджетні трансферти, у тому числі: |
1 212 953 |
4 880 570 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
684 135 |
2 831 330 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
528 818 |
2 049 240 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
УСЬОГО, у тому числі: |
41 985 112 |
119 576 072 |
138 648 594 |
154 278 080 |
170 757 646 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
18 230 273 |
96 936 368 |
116 358 466 |
121 554 296 |
132 771 888 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
23 754 839 |
22 639 704 |
22 290 128 |
32 723 784 |
37 985 758 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
Показники бюджету розвитку |
|
|||||||
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
№ з/п |
Найменування показника |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Надходження бюджету розвитку |
|
|||||||
|
1. |
Кошти, що передаються із загального фонду бюджету |
24 402 900 |
16 453 135 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
2. |
Кошти від повернення кредитів, надані з бюджету, та відсотки, сплачені за користування ними |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
3. |
Капітальні трансферти (субвенції) з інших бюджетів, у тому числі: |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
3.1 |
трансферти з державного бюджету |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
3.2 |
трансферти з місцевих бюджетів |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
4. |
Місцеві запозичення |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
5. |
Інші надходження бюджету розвитку |
2 680 505 |
263 850 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
УСЬОГО за розділом І: |
27 083 405 |
16 716 985 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
|
з них надходження до бюджетну розвитку (без урахування обсягів місцевих запозичень та капітальних трансфертів (субвенцій)) |
27 083 405 |
16 716 985 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
ІІ. Витрати бюджету розвитку |
|
|||||||
|
1. |
Капітальні видатки бюджету розвитку, у тому числі: |
0 |
19 640 010 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
1.1 |
на виконання інвестиційних проектів |
0 |
14 665 420 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|
1.2 |
капітальні трансферти (субвенції) іншим бюджетам |
0 |
2 049 420 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
1.3 |
інші капітальні видатки |
0 |
2 925 170 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
2. |
Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
3. |
Погашення місцевого боргу |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
4. |
Платежі, пов’язані з виконанням гарантійних зобов’язань Автономної Республіки Крим, обласної ради чи територіальної громади міста |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
5. |
Розроблення містобудівної документації |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
6. |
Інші видатки бюджету розвитку |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
УСЬОГО за розділом IІ: |
0 |
19 640 010 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 10 |
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
||||
|
Обсяги капітальних вкладень бюджету у розрізі інвестиційних проектів |
|
||||||||||||||
|
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|||
|
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету |
Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету |
Найменування |
Найменування інвестиційного проекту |
Загальний період реалізації проекту,(рік початку і завершення) |
Загальна |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
Очікуваний рівень готовності проекту на кінець 2024, % |
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
0100000 |
01 |
Коцюбинська селищна рада |
|
|
|
0 |
17 151 450 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|||
|
0110000 |
|
Коцюбинська селищна рада |
|
|
|
0 |
17 151 450 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|||
|
0110150 |
0150 |
Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад |
|
|
|
0 |
2 412 850 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Капітальні видатки на придбання паспортної установки та каналу зв"язку |
2021-2021 |
500 000 |
0 |
318 400 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальні видатки на придбання серверу |
2021-2021 |
49 900 |
0 |
49 800 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Придбання легкового автомобіля |
2021-2021 |
600 000 |
0 |
600 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт адміністративних приміщень будівлі за адресою: вулиця Доківська,27 селища Коцюбинське Київської області ( в тому числі проектування) |
2021-2021 |
949 000 |
0 |
949 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Реконструкція приміщення за адресою: вулиця Бакала,48 селища Коцюбинське Київської області для розміщення поліцейського громади ( в тому числі проєктування) |
2021-2021 |
400 000 |
0 |
400 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Створення (придбання) сайту для Коцюбинської територіальної громади з передачею прав на володіння |
2021-2021 |
49 900 |
0 |
49 900 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Створення (придбання) Твору образотворчого мистецтва, який має закінчену художню форму «Герб та прапор селища міського типу Коцюбинське |
2021-2021 |
45 750 |
0 |
45 750 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0112152 |
2152 |
Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я |
|
|
|
0 |
0 |
3 000 000 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Розвиток інфраструктури первинної медицини на території Коцюбинської селищної територіальної громади |
2021 |
3 000 000 |
0 |
0 |
3 000 000 |
0 |
0 |
100 |
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
0116030 |
6030 |
Організація благоустрою населених пунктів |
|
|
|
0 |
73 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Придбання електроскутера для працівників благоустрою |
2021-2021 |
30 000 |
0 |
30 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Придбання камер відеонагляду (3шт) для встановлення на пішоходному переході через залізничні колії по вул.Залізнична в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
43 000 |
0 |
43 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0117310 |
7310 |
Будівництво об'єктів житлово-комунального господарства |
|
|
|
0 |
4 878 088 |
6 214 196 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію мереж теплопостачання по вулиці Доківська та вулиці Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2022 |
9 920 915 |
0 |
500 000 |
6 214 196 |
0 |
0 |
100 |
|
|||
|
|
|
|
Будівництво (улаштування) дренажних колодязів по вулиці Залізнична,2/10-А селища Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 000 |
0 |
49 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Будівництво (улаштування) дренажних колодязів по вулиці Залізнична,5 селища Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 000 |
0 |
49 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт дорожнього покриття з ФЕМ та відновлення ливневої каналізації за адресою: вул.Залізнична 2/8А, 2/8Б селища Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 000 |
0 |
49 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт зелених зон прибудинкової території по вулиці Пономарьова.4 селища Коцюбинське |
2021-2021 |
49 000 |
0 |
49 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Реконструкція мереж теплопостачання,водопостачання та водовідведення для підключення до нежитлового приміщення під дитячий навчальний заклад за адресою: Київська область, селище Коцюбинське, вул.Пономарьова,2/2 (в т.ч. проектування |
2021-2021 |
1 732 540 |
0 |
438 336 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на будівництво мережі зовнішнього освітлення від вулиці Меблева до гідроспоруди по вулиці Озерна 22-а в селищі Коцюбинське Київської області (в т.ч. проекування) |
2021-2021 |
114 822 |
0 |
114 822 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт будинку №4, №6, №8 по вул. Доківська в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
8 376 |
0 |
8 376 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт вхідних груп будинку № 20 по вулиці Лісова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
19 873 |
0 |
19 873 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт вхідних груп будинку №11 по вул. Меблева в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
24 022 |
0 |
24 022 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт вхідних груп будинку №11 А по вул. Меблева в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
36 182 |
0 |
36 182 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт вхідних груп будинку №20 по вул. Лісова (2-3 під’їзди) в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
48 449 |
0 |
48 449 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт вхідних груп будинку №5 по вул. Затишна в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
14 137 |
0 |
14 137 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт вхідних груп будинку №8 по вул. Меблева в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
50 000 |
0 |
50 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт підїздів будинку № 9 по вулиці Доківська в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
263 459 |
0 |
263 459 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку №25 по вул. Доківська в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 420 |
0 |
49 420 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку 2-а по вулиці Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 879 |
0 |
49 879 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку 2-в по вулиці Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
13 976 |
0 |
13 976 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку 24-б по вулиці Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
8 626 |
0 |
8 626 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку 6/2 по вулиці Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
9 378 |
0 |
9 378 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку 7 по вулиці Бакала в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
29 960 |
0 |
29 960 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку 9 по вулиці Залізнична в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
17 331 |
0 |
17 331 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку №18по вул. Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
18 444 |
0 |
18 444 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку №18А по вул. Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
18 444 |
0 |
18 444 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт під’їздів будинку №34 по вул. Пономарьова в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
50 000 |
0 |
50 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт покрівлі ж/б по вулиці Доківська, 21 селища Коцюбинське Київської області (в т.ч.проєктування) |
2021-2021 |
820 000 |
0 |
820 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт прибудинкової території будинків № 8,9,10 по вулиці Меблева в селищі Коцюбинське Київської області |
2020-2021 |
3 943 275 |
0 |
680 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на модернізацію (реконструкцію) котельної по вул.Меблева,1 в селищі Коцюбинське Київської області(в тому числі проектування) |
2021-2021 |
396 000 |
0 |
396 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на придбання газонокосилки |
2021-2021 |
32 000 |
0 |
32 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію вхідної групи (влаштування пандусу) в житловому будинку за адресою: вул.Пономарьова,18, селище Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
37 500 |
0 |
37 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію вхідної групи (влаштування пандусу) в житловому будинку за адресою:вул.Пономарьова,18-А, селище Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
37 500 |
0 |
37 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію зовнішніх мереж водопостачання по вулиці Меблева в селищі Коцюбинське Київської області ( проект) |
2020-2021 |
1 431 085 |
0 |
473 474 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію мереж водовідведення по вулиці Паризька та провулку Паризькому в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 500 |
0 |
49 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію мереж водопостачання ВНС «Лісова» в селищі Коцюбинське Київської області( в тому числі проєктування) |
2021-2021 |
295 000 |
0 |
295 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на реконструкцію мереж ЛЕП до будинків №4,6,8 по вул. Доківська |
2021-2021 |
48 000 |
0 |
48 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ«Біличі» на будівництво (улаштування) дренажних колодязів по вулиці Пономарьова,34 селища Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
30 000 |
0 |
30 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0117321 |
7321 |
Будівництво освітніх установ та закладів |
|
|
|
0 |
6 809 035 |
10 000 000 |
29 346 199 |
34 276 484 |
|
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт частини приміщення (харчоблоку) Закладу загальної середньої освіти Коцюбинської селищної ради за адресою вул. Пономарьова, 6/4, смт. Коцюбинське, Київської обл. |
2021-2022 |
4 376 283 |
0 |
0 |
2 000 000 |
0 |
0 |
100 |
|
|||
|
|
|
|
будівництво дитячого навчального закладу (проект) по вулиці Коцюбинського, 6 в селищі Коцюбинське Київської області ( в т.ч.проєктування підключення до мереж електроживлення) |
2021-2024 |
34 396 484 |
0 |
0 |
0 |
0 |
34 276 484 |
100 |
|
|||
|
|
|
|
реконструкція пришкільної території Закладу загальної середньої освіти Коцюбинської селищної ради за адресою: вулиця Пономарьова, 6/4, селище Коцюбинське, Київської області ( в т.ч.проєктування) |
2021-2023 |
9 395 199 |
0 |
0 |
0 |
9 346 199 |
0 |
100 |
|
|||
|
|
|
|
реконструкція (утеплення та добудова) закладу ЗСО І-ІІІ ступенів за адресою: вул.Пономарева6/4 селище Коцюбинське Київської області (в т.ч. допроєтні роботи-інженерно-геологічні, геодезичні вишукування та виготовлення звіту технічного стану обєкта) |
2021-2023 |
27 434 850 |
0 |
184 850 |
6 000 000 |
20 000 000 |
0 |
100 |
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
|
|
|
будівництво (улаштування) зеленої зони з освітленням та елементами благоутрою території ЗЗСО І-ІІІступенів за адресою: вулиця Пономарьова, 6/4, селище Коцюбинське Київської областв ( в т.ч. проєктування) |
2021-2022 |
2 550 000 |
0 |
550 000 |
2 000 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний ремонт кабінету заступника директора ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області |
2021-2021 |
85 000 |
0 |
85 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний ремонт кабінету фізики ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області |
2021-2021 |
199 000 |
0 |
199 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт малих архітектурних форм та елементів благоустрою дитячого навчального закладу за адресою: вул.Пономарьова,2/2 в смт.Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
3 000 000 |
0 |
1 669 290 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний ремонт приміщення їдальні навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів-Коцюбинський гуманітарний ліцей ( в т.ч.проєктування) за адресою: вулиця Бакала,1 селище Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
180 000 |
0 |
180 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
встановлення системи пожежної сигналізації-реконструкція Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Світлячок» по вулиці Пономарьова,15 селища Коцюбинське Київської області (в т.ч.проєктування) |
2021-2021 |
49 000 |
0 |
49 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
встановлення системи пожежної сигналізації-реконструкція Закладу дошкільної освіти(ясла-садок) комбінованого типу №1 «Ластівка» по вулиці Доківська,18 селища Коцюбинське Київської області (в т.ч.проєктування) |
2021-2021 |
49 000 |
0 |
49 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
встановлення системи пожежної сигналізації-реконструкція Закладу ЗСО І-ІІ ст. по вулиці Пономарьова,6/4, селища Коцюбинське Київської області (в т.ч.проєктування) |
2021-2021 |
49 500 |
0 |
49 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
реконструкція вхідної групи будівлі (влаштування пандусу) Закладу ЗСО І-ІІ ст. за адресою: вул.Пономарьова,6/4, селище Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
37 500 |
0 |
37 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Реконструкція нежитлового приміщення під дитячий навчальний заклад за адресою: Київська область, селище Коцюбинське, вул.Пономарьова,2/2 (коригування проекту) |
2019-2021 |
3 755 895 |
0 |
3 755 895 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0117322 |
7322 |
Будівництво медичних установ та закладів |
|
|
|
0 |
37 500 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
реконструкція будівлі (влаштування пандусу) амбулаторії за адресою: вул.Пономарьова,6/2, селище Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
37 500 |
0 |
37 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0117324 |
7324 |
Будівництво установ та закладів культури |
|
|
|
0 |
199 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Реконструкція актового залу будинку культури за адресою: вул.Доківська, селище Коцюбинське Київської області (в т.ч.проектування) |
2021-2021 |
199 000 |
0 |
199 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0117330 |
7330 |
Будівництво інших об`єктів комунальної власності |
|
|
|
0 |
1 163 568 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
|
|
|
придбання на замовлення Витвору мистецтва - архітектурно-скульптурну композицію "Героям Чорнобиля" за адресою: вулиця Меблева селище Коцюбинське Київської області (в тому числі розроблення та виготовлення ескізу |
2021-2021 |
309 420 |
0 |
309 420 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
будівництво (улаштування) місця для встановлення монументу "Героям Чорнобиля" по вулиці Меблева селище Коцюбинське Київської області ( в т.ч.проєктування) |
2021-2021 |
140 000 |
0 |
140 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
будівництво клумби по вулиці Меблева,2 селища Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 819 |
0 |
49 819 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
створення (будівництво) на замовлення Витвір Мистецтва -мурал-композицію до 35-роковин Чорнобильської трагедії на фасаді ж/б за адресою: вулиця Меблева,1 селище Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
110 000 |
0 |
110 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний ремонт зелених зон парка по вулиці Доківська в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
48 938 |
0 |
48 938 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний ремонт зеленої зони по вулиці Меблева, №№7-9 в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
49 991 |
0 |
49 991 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
реконструкція пішохідної доріжки від вулиці Залізнична, 2/1 до вулиці Вокзальна (Залізничний вокзал) селища Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
355 400 |
0 |
355 400 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ«Біличі»на будівництво скверу біля корпусів №1,2,3,4,5 буд. 26 по вулиці Пономарьова селище Коцюбинське Київської області (коригування) |
2021-2021 |
1 538 573 |
0 |
100 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0117461 |
7461 |
Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету |
|
|
|
0 |
1 578 409 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт асфальтового покриття дороги по провулку 14 Жовтня в селищі Коцюбинське Київської області (в т.ч.проектування) |
2021-2021 |
1 966 037 |
0 |
1 253 909 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Капітальний ремонт асфальтового покриття дороги по провулку Паризький в селищі Коцюбинське Київської області (в т.ч. проєктування) |
2021-2021 |
49 500 |
0 |
49 500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
Реконструкція тротуару по вул.Меблева в селищі Коцюбинське Київської області |
2021-2021 |
35 000 |
0 |
35 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
капітальний трансферт УЖКГ «Біличі» на капітальний ремонт тротуару та автостоянки по вулиці Пономарьова від вулиці Доківська селища Коцюбинське Київської області (в т.ч. проектування) |
2021-2021 |
2 240 000 |
0 |
240 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0600000 |
06 |
Управління освіти,культури, молоді,спорту та туризму Коцюбинської селищної ради |
|
|
|
0 |
383 420 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|||
|
0610000 |
|
Управління освіти,культури, молоді,спорту та туризму Коцюбинської селищної ради |
|
|
|
0 |
383 420 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
0611010 |
1010 |
Надання дошкільної освіти |
|
|
|
0 |
146 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Придбання обладнання для харчоблоку |
2021-2021 |
146 000 |
0 |
146 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0611021 |
1021 |
Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти |
|
|
|
0 |
38 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
придбання відкатних воріт з установкою |
2021-2021 |
38 000 |
0 |
38 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
0614060 |
4060 |
Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів |
|
|
|
0 |
199 420 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
придбання апаратури для відтворення аудіматеріалу (акустична система, сабвуфер, пульт микшерний) |
2021-2021 |
199 420 |
0 |
199 420 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
3700000 |
37 |
Фінансове управління Коцюбинської селищної ради |
|
|
|
0 |
2 105 140 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
3710000 |
|
Фінансове управління Коцюбинської селищної ради |
|
|
|
0 |
2 105 140 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
3710160 |
0160 |
Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах |
|
|
|
0 |
55 900 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
Капітальні видатки на придбання серверу |
2021-2021 |
49 900 |
0 |
49 900 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
|
|
|
створення (придбання) сайту фінансового управління Коцюбинської селищної ради |
2021-2021 |
6 000 |
0 |
6 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
3719770 |
9770 |
Інші субвенції з місцевого бюджету |
|
|
|
0 |
1 449 240 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
на співфінансування заходів Програми "Питна вода Київщини на 2017-2021 роки" по обєкту: "Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання по вул.Шевченка в смт.Коцюбинське Київської області" |
2021-2021 |
1 449 240 |
0 |
1 449 240 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
3719800 |
9800 |
Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів |
|
|
|
0 |
600 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|||
|
|
|
|
придбання службового автомобіля офіцера |
2021-2021 |
600 000 |
0 |
600 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|||
|
Х |
Х |
УСЬОГО |
Х |
Х |
120 657 092 |
0 |
19 640 010 |
19 214 196 |
29 346 199 |
34 276 484 |
Х |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код Класифікації доходу бюджету/Код бюджету |
Найменування трансферту/ Найменування бюджету - надавача міжбюджетного трансферту |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
|
І. Трансферти до загального фонду бюджету |
|
|
|||||||
|
41020100 |
Базова дотація |
0 |
22 570 000 |
26 699 400 |
31 503 900 |
37 193 100 |
|
|
|
|
99000000000 |
Державний бюджет України |
0 |
22 570 000 |
26 699 400 |
31 503 900 |
37 193 100 |
|
|
|
|
41033900 |
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам |
0 |
34 081 200 |
37 195 200 |
40 737 800 |
43 517 800 |
|
|
|
|
99000000000 |
Державний бюджет України |
0 |
34 081 200 |
37 195 200 |
40 737 800 |
43 517 800 |
|
|
|
|
41040200 |
Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету |
0 |
3 001 400 |
1 496 000 |
1 496 000 |
1 496 000 |
|
|
|
|
10100000000 |
Обласний бюджет Київської області |
0 |
3 001 400 |
1 496 000 |
1 496 000 |
1 496 000 |
|
|
|
|
41051200 |
Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
0 |
150 226 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
10100000000 |
Обласний бюджет Київської області |
0 |
150 226 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
41053900 |
Інші субвенції з місцевого бюджету |
0 |
0 |
375 330 |
375 330 |
375 330 |
|
|
|
|
10100000000 |
Обласний бюджет Київської області |
0 |
0 |
375 330 |
375 330 |
375 330 |
|
|
|
|
41055000 |
Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
0 |
283 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
10100000000 |
Обласний бюджет Київської області |
0 |
283 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
ІI. Трансферти до спеціального фонду бюджету |
|
|
|||||||
|
Х |
УСЬОГО за розділами І та ІІ, у тому числі: |
0 |
60 086 226 |
65 765 930 |
74 113 030 |
82 582 230 |
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
60 086 226 |
65 765 930 |
74 113 030 |
82 582 230 |
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коцюбинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10551000000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюжету/Код бюджету |
Найменування трансферту/ Найменування бюджету - отримувача міжбюджетного трансферту |
2020 рік (звіт) |
2021 рік (затверджено) |
2022 рік (план) |
2023 рік (план) |
2024 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Трансферти із загального фонду бюджету |
|
|||||||
|
0000000 |
|
0 |
2 831 330 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
10546000000 |
Бюджет Ірпінської міської територіальної громади |
0 |
2 675 330 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
99000000000 |
Державний бюджет України |
0 |
156 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
ІI. Трансферти із спеціального фонду бюджету |
|
|||||||
|
0000000 |
|
0 |
2 049 240 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
10100000000 |
Обласний бюджет Київської області |
0 |
1 449 240 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
99000000000 |
Державний бюджет України |
0 |
600 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
УСЬОГО за розділами І та ІІ, у тому числі: |
0 |
4 880 570 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
0 |
2 831 330 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
2 049 240 |
0 |
0 |
0 |
|
Начальник фінансового управління Світлана ГОНЧАРУК
Секретар ради Юлія ГЛАВАЦЬКА
Поділитись рішенням
Дізнайтеся також
12/12/2024
Рішення 40 сесії IX скликання
12/12/2024
Рішення 40 сесії IX скликання
12/12/2024
Рішення 40 сесії IX скликання
12/12/2024
Рішення 40 сесії IX скликання
Усі рішення